2019.08.06.
Információ, ügyfélszolgálat

                                                Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?
              Akkor téged keresünk Magyarország egyik legjobb szerviztanácsadó csapatába!

A Porsche Inter Auto Hungariánál egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged. A szakmai képzések mellett a mindennapi munkád során is a legújabb autóipari technológiákkal találkozhatsz, így folyamatosan naprakész leszel abban, ami valóban a szenvedélyed.

A Porsche Buda munkatársat keres többéves autós munkafelvevői / szerviztanácsadói tapasztalattal az alábbi pozícióba:

Karosszériás szerviztanácsadó

Főbb feladatok:

  • a gépkocsi javításra történő átvétele,
  • a kárrendezéshez szükséges dokumentumok kezelése,
  • kapcsolattartás a javítás során az ügyféllel, a biztosítókkal,
  • a szerviz szolgáltatásainak ajánlása, értékesítése az ügyfeleknek,
  • az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése,
  • maximális vevőelégedettség biztosítása a magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

Elvárásaink:

  • min. karosszérialakatos végzettség + érettségi
  • többéves karosszériás szerviztanácsadói tapasztalat,
  • márkaismeret előny,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • határozott, kulturált fellépés, ügyfél-orientáltság,
  • fejlett empátiás és kommunikációs készség,
  • aktív, kommunikációképes angol- vagy némettudás előny.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fix fizetés és eredményorientált prémium hivatalosan, bejelentve;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

Ha imádod az autókat és szeretnél egy lendületes, vidám csapat tagja lenni, küldd el nekünk szakmai életrajzodat a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre! Várjuk jelentkezésed!

 Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd Porsche Inter Auto Hungaria Team Facebook oldalunkat!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda telephely
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600, Időpont foglalás: +36 1 382 8671

www.porschebuda.hu