Porsche Buda Karrier

Mindig motivált és képzett munkatársakat keresünk. Kezdjen karriert nálunk, és legyen tagja sokszínű csapatunknak.

  1. Állásajánlatok
  2. Járműfényező
2022.11.21.
Szerviz

                                         Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?

                                       Akkor a PORSCHE BUDA csapatában a helyed!

              Lelkes és tapasztalt JÁRMŰFNYEZŐ  kollégával bővítenénk csapatunkat!

Járműfényező

A jelentkezés feltételei:

  • szakirányú szakmunkás végzettség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • önálló, megbízható, alapos munkavégzés,
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • márkaszervizben szerzett tapasztalat, márka- és típusismeret előnyt jelenthet.

Legfontosabb feladatok:

  • fényezés előkészítése,
  • karosszériaápolás,
  • polírozás,
  • magas színvonalú, szakszerű munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága,
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények,
  • professzionális, támogató csapat,
  • alkalmazotti munkaviszony, fix fizetés és eredményorientált prémium,
  • egyéb, béren kívüli juttatások (pl.: sportolási lehetőség, egészségbiztosítás),
  • folyamatos fejlődési lehetőség.

                                                            Várjuk jelentkezésed a [email protected] email címre!
A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600 és +36 1 382 8671

Bejelentkezés a hírlevélhez

Hírlevelünkkel rendszeresen információkat kap autókereskedésünkről és exkluzív ajánlatainkról.

A megadott adatok hibásak. Próbálkozzon újra.

Kérjük, válasszon megszólítást!

Sajnos a hírlevél regisztrációval kapcsolatosan probléma merült fel. Kérjük, próbálkozzon újra később.

checkbox_default

Köszönjük!

Sikeresen feliratkozott hírlevelünkre.

Küldünk Önnek egy levelet, amely tartalmaz egy megerősítő hivatkozást, melyet el kell fogadnia a regisztráció véglegesítéséhez.