2021.10.04.
Információ, ügyfélszolgálat

Új kollégánkat keressük PORSCHE BUDA telephelyünkre az alábbi munkakörbe:

KÁRFELVEVŐ ÉS MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • sérült gépjárművek kárfelvételének elvégzése a biztosító társaságokkal kötött szerződések alapján;
  • kapcsolattartás a kárszakértőkkel és a javítások során felmerült pótszemlék elvégeztetése a biztosítókkal;
  • kárkalkuláció készítése;
  • alkatrészek leadása, megsemmisítése;
  •  az elvégzett karosszériás munkák megfelelőségének ellenőrzése, dokumentálása, kiértékelése.

Feltételek:

  • szakirányú végzettség;
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat;
  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office);
  • minőségközpontú gondolkodásmód;
  • pontos és gyors munkavégzés;
  • gyors döntési képesség;
  • terhelhetőség, jó stressztűrő-képesség.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • fejlődési lehetőség.

Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd Porsche Inter Auto Hungaria Team facebook oldalunkat!

               Add le jelentkezésed a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600 és +36 1 382 8671