2019.09.25.
Szerviz

                                                      Ha minden nap törött autók vesznek körül,

                                         és szereztél már tapasztalatot kárfelvétel területen, akkor

                                                               TE VAGY, AKIT KERESÜNK!

   Porsche Buda (XI. kerület) márkaszervizünkbe keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

KÁRFELVEVŐ ÉS MINŐSÉGELLENŐR

Feladatok:

  • sérült gépjárművek kárfelvételének elvégzése a biztosító társaságokkal kötött szerződések alapján,
  • kapcsolattartás a kárszakértőkkel és a javítások során felmerült pótszemlék elvégeztetése a biztosítókkal,
  • kárkalkuláció készítése,
  • alkatrészek leadása, megsemmisítése,
  • az elvégzett karosszériás munkák megfelelőségének ellenőrzése, dokumentálása, kiértékelése.

Feltételek:

  • szakirányú végzettség,
  • min. 1-2 év szakmai tapasztalat,
  • a hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • minőségközpontú gondolkodásmód,
  • pontos és gyors munkavégzés,
  • gyors döntési képesség,
  • terhelhetőség, jó stressztűrő-képesség,

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fix fizetés és teljesítményprémium;
  • egyéb béren kívüli juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás, csoportos élet-, baleset- és egészségbiztosítás, utazási költségtámogatás stb.);
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

                     25 ÉVE NYERTES CSAPATTAL DOLGOZUNK. CSATLAKOZZ TE IS!

A Porsche Inter Auto Hungariánál egy multinacionális vállalat minden előnyével, ugyanakkor támogató, családias közösséggel várunk téged. A szakmai képzések mellett a mindennapi munkád során is a legújabb autóipari technológiákkal találkozhatsz, így folyamatosan naprakész leszel abban, ami valóban a szenvedélyed.

Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd Porsche Inter Auto Hungaria Team facebook oldalunkat!

               Add le jelentkezésed a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda telephely
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600, Időpont foglalás: +36 1 382 8671

www.porschebuda.hu