2019.07.31.
Szerviz

                                               Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?

              Akkor téged keresünk Magyarország egyik legjobb szerviztanácsadó csapatába!

Ha átérzed az ügyfelek problémáját és a véredben van a kiváló vevőkommunikáció, ha precíz vagy és remekül kézben tartod az ügyeket, ha rendelkezel értékesítői vénával és rutinosan vezetsz autót, emellett pedig aktívan részt vennél egy prémium kategóriás autószalon mindennapjaiban egy professzionális csapat tagjaként, akkor várunk téged a Porsche Buda márkakereskedésébe és szervizébe!

Tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk Porsche Buda telephelyünkre az alábbi pozícióba:

Szerviztanácsadó

Legfontosabb feladatok:

• szakszerű hibafelvétel alapján javítási megbízás kitöltése a szerviz részére,
• javítás során, után kapcsolattartás az ügyfelekkel,
• a szerviz szolgáltatásainak ajánlása, értékesítése az ügyfeleknek,
• az elvégzett javítások minőségének ellenőrzése,
• maximális vevőelégedettség biztosítása a magas színvonalú, szakszerű munkavégzés révén.

Elvárásaink:

• autós területen szerzett szakirányú végzettség,
• szerviztanácsadói, munkafelvevői tapasztalat,
• márkaismeret előny,
• B kategóriás jogosítvány,
• határozott, kulturált fellépés,
• fejlett empátiás és kommunikációs készség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Amit kínálunk:

  • alkalmazotti munkaviszony;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • fix fizetés és eredményorientált prémium hivatalosan, bejelentve;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség.

                          25 ÉVE  NYERTES CSAPATTAL DOLGOZUNK. CSATLAKOZZ TE IS!

 Add le fényképes szakmai önéletrajzodat a humanpolitika@porscheinterauto.hu email címre!

 Ha többet akarsz tudni rólunk, keresd Porsche Inter Auto Hungaria Team facebook oldalunkat!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda telephely
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600, Időpont foglalás: +36 1 382 8671

www.porschebuda.hu