2019.08.30.
Értékesítés

                                              Bármelyik autó szíve megdobban, ha ránézel?
            Akkor téged keresünk Magyarország egyik legjobb újgépkocsi-átadó csapatába!

Ha örömmel részt vennél az ügyfeleknek történő átadási folyamat teljes előkészítésében, segítenéd az értékesítők mindennapi munkáját, és aktívan belelátnál egy több márkát értékesítő telephely mindennapjaiban, akkor várunk téged a Porsche Buda újgépkocsi-átadó csapatába!

Porsche Buda telephelyünkre (XI. ker. Prielle Kornélia u. 45.) keresünk új kollegát az alábbi munkakörbe:

Újgépkocsi-átadó

Főbb feladatok:

  • beérkező autók átvétele, nyilvántartásba vétele, sérülések, hiányosságok regisztrálása, azok javításának megrendelése,
  • új autóknál elvégzendő munkák, beszerelések megrendelése,
  • külső-belső tisztíttatás, üzemanyag-feltöltés, rendszámtartók felszerelése,
  • szaloncserékre, kiállításokra autók előkészítése,
  • gépkocsik átadási helyre történő beállítása.

Elvárások:

  • min. középiskolai végzettség,
  • kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség,
  • számítógépes felhasználói ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • egy stabil, piacvezető multinacionális cégcsoport biztonsága;
  • kulturált, színvonalas munkakörülmények;
  • professzionális, támogató csapat;
  • egyéb juttatások (pl.: sportolási támogatás, egészségpénztári hozzájárulás);
  • fejlődési és karrierlehetőség.

                         25 ÉVE NYERTES CSAPATTAL DOLGOZUNK. CSATLAKOZZ TE IS!

Ha úgy érzed megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni, akkor add le jelentkezésedet a humanpolitika@porscheinterauto.hu e-mail címre!

                         Ha többet akarsz tudni rólunk, kattints a PIAHTeam facebook oldalunkra!

A CV-ben megadott személyes adataidat a HR-osztály munkatársai a megküldéstől számított 3 hónapig tárolják és kezelik!

Porsche Buda telephely
1117 Budapest
Prielle Kornélia utca 45.
Telefonszám: +36 1 382 8600, Időpont foglalás: +36 1 382 8671

www.porschebuda.hu